2 Gece 3 Gün Ücreti 500 $

Tur Bilgileri

  • Tarih: Gidiş: 18.01.2020 - Dönüş: 20.01.2020
  • Güzergâh:
    İstanbul-Tel Aviv - Har: 07:45 / Var: 08:55
    Tel Aviv-İstanbul - Har: 21:00 / Var: 00:30
Diğer Bilgiler Bilgi Talep Et Rezervasyon Yap
 

Kudüs Turlarımız Hakkında S.S.S.

Acentamız, yolcu Kudüs’ü ziyaret etmeye niyetlendiği anda yolcunun; uçak bileti, otel rezervasyonu, seyahat vizesi, seyahat sigortası ve Kudüs'te yapacağı tüm ziyaretlerin hizmetini vermektedir. Seferlerimiz uçak ile yapılmaktadır. Uçuşlar 2 saat sürmektedir. Misafirlerimize tüm gezi süresince yetkili temsilcimiz eşlik etmektedir.
Tüm vize işlemleri yolcumuzun istenilen belgeleri temin etmesi halinde acentamız tarafından yürütülür. Vizeler liste halinde alındığı için yolcularımız pasaportlarına kesinlikle mühür veya damga vurulmaz. Vizeler için tur tarihinden 15 gün önce başvuru yapılır, tur tarihinden birkaç gün önce elimize geçer. Yeşil, gri ve diplomatik pasaportlu yolcularımız vizeden muaftır.
Vize işlemleri için en az 6 aylık pasaportun olması yeterlidir. Yolcunun şahsi sebeplerinden dolayı; vize çıkmaması halinde yolcudan vize harç ücreti ve uçak bileti vergileri temin edilir.
Son yıllarda alınan kararlar doğrultusunda; son 1 yıl içinde Kudüs’e giden yolcularımızın, Kudüs’e tekrar gidebilmeleri için yapmış olduğu ziyaretin üzerinden 1 yıl geçmiş olması gerekmektedir. Ayrıca 18 yaş altındaki misafirlerimizin mutlaka anne veya babasıyla tura katılması gerekmektedir.